افترشیو نیوا ضد حساسیت ۱۰۰میل

افترشیو نیوا ضد حساسیت ۱۰۰میل
شناسه کالا در انبار: AN0021
320,000 تومان

فرآیند اصلاح صورت جزوی از آراستگی آقایان محسوب میشود.کشیدن تیغ بر روی پوست ضمن تراشیدن موی صورت، لایه نازکی از پوست را نیز می‌تراشد؛این عمل ممکن است سبب سوزش،قرمزی،التهاب یا کمی  خارش بعد از اصلاح شود. از این رو استفاده از افتر شیو (After Shave) بعد از اصلاح کمک موثری به آرامش و کنترل سوزش پوست می‌کند.فلویید افتر شیو نیوا سنستیو یکی از آرام بخش‌های پس از اصلاح پوست برای آقایان بحساب می‌آید.آیا بعد از اصلاح پوست شما تحریک می شود؟ با این افتر شیو و با فرمولاسیون تسکین دهنده بدون الکل بابونه و ویتامین E بلافاصله 5 عارضه احتمالی پس از اصلاح را برطرف می کند: سوزش ، قرمزی ، خشکی ، سفتی و خارش پوست پس از اصلاح.افتر شیو اینستنت ریلایف نیوا غنی شده با هماملیس است که عملکردی مومیایی گونه داشته و باعث آبرسانی طولانی مدت برای راحتی پوست می شود.این محصول هیچگونه ناسازگاری پوستی برای پوستهای حساس ایجاد نکرده و عملکرد آن به طور خاص در پوست توسط متخصصین تأیید شده است.

این محصول دارای فرمولاسیون موثری است که مانند مسکن برای پوست پس از اصلاح، عمل می‌کند. این فلوئید پس از اصلاح نیوا حاوی عصاره گل بابونه و جلبک بوده که اثرات درمانی بسیار خوبی دارند. استفاده از آن باعث از بین رفتن قرمزی و جوش های ریز  پس از اصلاح شده و از ایجاد التهاب جلوگیری می‌کند. در ترکیب آن الکل وجود ندارد و همچنین باعث سوزش پوست نمی‌شود. این محصول بیشتر مناسب آقایانی است که پوستی حساس و تحریک پذیر دارند.این محصول با دارا بودن رایحه ای متناسب با مزاج مردانه، آرامش و نشاط را بعد از استفاده به ارمغان می آورد؛ چرا که پس از استفاده از این افتر شیو نیوآ به دلیل پر شدن منافذ پوستی توسط ترکیبات افتر شیو، رایحه آن حتی تا اصلاح و مصرف بعدی بر روی پوست خواهند ماند به همین سبب از رایحه دلنشین و معروف کرم نیوا در این محصول بهره گرفته شده تا در کنار رایحه خوشی که دارد به فرد اعتماد به نفس بیشتری القا کند.

ویژگیهای فلوئید افتر شیو نیوا سنسیتیو اینستنت ریلایف با عملکرد محافظتی پنج گانه Nivea Sensitive Instant Relief After Shave Fluid:

  • برطرف کننده سریع 5 نشانه عوارض پوست پس از اصلاح(سوزش ، قرمزی ، خشکی ، سفتی ، خارش)
  • مرطوب کننده طولانی مدت پوست
  • 0٪ الکل
  • بدون سوزش
  • جذب سریع
  • فاقد چربی
  • سازگاری با پوستهای حساس
  • فرمولاسیون ویژه
  • تایید شده از نظر پوستی بر روی مردان دارای پوست حساس

  • روش استفاده:

ابتدا بطری را خوب تکان دهید.سپس به مقدار مورد نیاز و با کمک انگشتان بر روی محل اصلاح به صورت یکنواخت پخش نماید.اکنون از احساس طراوت و شادابی پوست خود همراه با رفع عوارض احتمالی مانند سوزش و التهابات پوست پس از اصلاح لذت ببرید!

ترکیبات:

آكو ، گلیسیرین ، ایزوپروپیل پالمیتات ، عصاره گل بابونه Chamomilla Recutita ، توكوفیلیل استات ، عصاره جلبک، هماملیس ویرجینایا ، مالتودكسترین ، نشاسته تاپیوكا ، Triceteareth-4 فسفات ، Carbomer ، سدیم هیدروكسید ، Caprylic / Capricic ترمینك

هشدار!

سعی کنید تحت هیچ شرایطی با چشمهایتان تماس پیدا نکند؛زیرا ممکن است صدمات جبران ناپذیری را برای چشم به همراه داشته باشد.