خود تراش فیوژن با دو عدد یدک fusion 5

خود تراش فیوژن با دو عدد یدک FUSION 5
شناسه کالا در انبار: TGF0026
قیمت باید  از  0 تومان تا 1,000 تومان باشد

خود تراش مردانه مدل Fusion 5 ژیلت که دارای ۵ تیغه نزدیک به هم و ضد زنگ در قسمت جلوی خودتراش است، موجب داشتن اصلاحی تمیز و بدون نیاز به بازگشت چندباره تیغ به نقاظ مختلف پوست است. در این محصول یک نوار آبی رنگ (بالای کارتیج) وجود دارد که در تماس با آب ماده ای روان کننده به پوست منتشر می کند که علاوه بر ایجاد لغزندگی بهتر ژیلت روی پوست، از التهاب و حساسیت های پوستی نیز پیشگیری می نماید. چرا که این ماده حاوی عصاره انگور، آووکادو و  آلوئه ورا می باشد.

لازم به توضیح است که سری قابل تعویض این خودتراش، کاملاً انعطاف پذیر و متحرک بوده و موجب دسترسی راحت آن به تمامی نقاط می گردد. از طرفی نوار آبی رنگ مذکور، نشان دهنده زمان تعویض سری ژیلت نیز می باشد و با کم‌رنگ شدن آن، می توان کاهش برندگی تیغ‌ها را تشخیص داد و تیغه‌ها سری ژیلت را تعویض نمود.

لازم به ذکر است قسمت نارنجی رنگ خودتراش نیز سبب پیشگیری از خراشیدگی و بریدگی و مراقبت از سطح پوست می گردد. این تیغ دارای سری انعطاف پذیر است تا بتواند آزادانه روی هر قسمت پوست بلغزد و موها را از سطح پوست جدا کند تا اصلاح راحت تری را برای شما ایجاد کند. تیغه های این ژیلت از جنس استیل ضد زنگ است که میزان برندگی بسیار بالایی را در این خودتراش سبب شده است. این محصول بسیار ایمن و بهداشتی است و با قدرت تمامی موهای زائد را از سطح پوست شما می زداید.