درباره روژان

فروشگاه روژان با بهره گیری از پرسنل کارآزموده، جوان و با نشاط فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است، و به کمک و همت گروه تخصصی بیلگین از سال 1399 فروشگاه آنلاین خود را نیز فعال کرده است.

فروشگاه روژان نمایندگی رسمی بیش از 100 برند آرایشی و بهداشتی را داراست و تمامی محصولات را بدون واسطه، مستقیماً از تولید کننده اصلی و یا وارد کننده رسمی برند دریافت نموده و عرضه می نماید، به این ترتیب اصالت کالا، قیمت و تاریخ انقضای درست محصول با اطمینان توسط فروشگاه روژان تضمین می شود.
فروشگاه روژان  با تنوعی فوق العاده در انواع کالای آرایشی بهداشتی امکان انتخاب بهترین محصولات از مجموعه کاملی از برترین برندهای ایرانی و بین المللی فراهم آورده است و با ارائه تصویر و توضیحات تخصصی و دقیق درباره هر کالا، ثبت نظرات کاربران و امکان بازگشت کالا، انتخاب را برای مشتری آسان نموده است و روزانه محصولات در بسته بندی های جذاب و زیبا در زمان درخواست شده، برای مشتریان شهر تهران (در مرحله اول) ارسال می شود. ما در تمامی قدم های انتخاب درست کالا و خرید تا اطمینان از صحت کالای دریافت شده و کسب رضایت مشتری، در کنار شما هستیم و امور مشتریان فروشگاه روژان همواره آماده پاسخگویی و رفع مشکلات همراهان خود است.